سایر

1. مفاصا حساب مالیاتی سال 1393 شرکت باغ کازرون

نظر به فروش کلیه داراییهای شرکت باغ کازرون و اعلام در حال توقف شرکت مذکور و اخذ مفاصا حساب مالیاتی سالهای گذشته ، موضوع انحلال شرکت در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد فردی به عنوان مدیر تصویه جهت انجام مراحل انحلال شرکت باغ کازرون در کمترین زمان معرفی گردد.

2. عقد قرارداد خرید بخشی از سهام شرکت سیمرغ قبل از افزایش سرمایه

با توجه به وضعیت شرکت سیمرغ که از بزرگترین مرغداری های کشور محسوب می گردد که از جمله فعالیتهای  آن میتوان به :

1. تولیدات متنوع درصنعت مرغ داری

2. دارای اراضی گسترده در مناطق مختلف کشور

3. انجام امور صادرات و واردات با کشورهای مختلف 

معرفی شرکت سیمرغ 

شرکت سیمرغ بزرگترین مجتمع مرغداری در خاورمیانه است که با قدمتی بیش از 39 سال و با داشتن 7 واحد تولیدی در 5 استان اصفهان،قزوین،خراسان،کرمان و یزد به عنوان بزرگترین وتولید کننده تخم مرغ خوراکی در کشور فعالیت می نماید. شرکت سیمرغ سالانه توانایی تولید بیش از چهل و پنج هزار تن تخم مرغ خوراکی ، 23 میلیون قطعه جوجه یکروزه گوشتی و 4 میلیون قطعه جوجه یکروزه تخمگذار و پرورش 1640000 قطعه پولت تخمگذار را داراست. علاوه بر آن ، شرکت با مجهز بودن به کارخانجات پیشرفته تهیه و بسته بندی خوراک دام و طیور سهمی بزرگ در تولید و تامین دان مورد نیاز کشور را نیز بر عهده دارد. شرکت سیمرغ علاوه بر تولید انبوه تخم مرغ خوراکی ، فعالیتهای گسترده ای نیز در زمینه کشاورزی و باغبانی دارد که از آن جمله میتوان به 220 هکتار باغهای پسته اشاره نمود. شرکت سیمرغ به عنوان بزرگترین تولید کننده تخم مرغ خوراکی در کشور به دلیل همجواری سالنهای تولیدی با بخشهای بسته بندی بدون نیاز به جمع آوری تخم مرغ از فواصل دور و نزدیک و با توجه به تعدد و گستردگی مزارع تولیدی در نقاط مختلف کشور با تولید و توزیع روزانه تخم مرغ توانسته است تازه ترین تخم مرغ خوراکی را با بهترین کیفیت و طعم به دست مصرف کنندگان برساند که این یکی از ویژگی های غیر قابل رقابت شرکت سیمرغ محسوب میگردد.

نمایندگی های  شرکت سیمرغ در ایران

1. واحد اصفهان

2. واحد کرمان

3. واحد زیاران

4. واحد بوئین زهرا

5. واحد خراسان

6. واحد یزد

7. واحد کرمان

از جمله محصولات شرکت سیمرغ عبارتند از:

تخم مرغ امگا3

تخم مرغ زرده طلایی

مرغ بدون آنتی بیوتیک

جوجه یک روزه

********************

با توجه به در نظر گرفتن این فعالیت ها و پیشرفت این شرکت با انجام هماهنگی های لازم وبر اساس مصوبه هیات مدیره بیش از 3/66 درصد از کل سهام شرکت مذکور با در نظر گرفتن تمهیدات لازم خریداری شده است.

4. شایان ذکر است که شرکت سیمرغ برای عرضه سهام در بورس مراحل نهایی را میگذراند.

k