صادرات و واردات

1. شرکت در امور بازرگانی

2. عقد قرارداد خرید و واردات گوشت منجمد برزیلی با مشارکت شرکت گسترش تجارت برنا

با توجه به اینکه شرکت گسترش تجارت برنا در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات گوشت منجمد از کشور برزیل تجارب زیادی کسب کرده و همچنین با تلاشهای مداوم در خصوص اخذ مجوزهای لازم جهت تخصیص ارز دولتی جهت خرید و واردات گوشت منجمد برزیلی، در این راستا  شرکت کشاورز با توجه به در نظر گرفتن تمهیدات لازم قراردای با شرکت مذکور جهت واردات گوشت منجمد از محل ارز تصحیل شده منعقد کرده است و در حال حاظرمقدای از آن وارد کشور شده و از طریق پشتیبانی امور دام  وزارت  کشاورزی در حال توزیع درسراسر کشور با قیمت دولتی می باشد. 

برخی از فعالیتهای انجام شده در این زمینه

مشارکت با شرکت گسترش تجارت برنا

معرفی شرکت

شرکت گسترش تجارت برنا (سهامی خاص) با هدف پاسخگویی به نیازهای کشور در حوزه بازرگانی خارجی تاسیس گردید و  فعالیت خود را با بهره‌گیری از توان مدیریتی و کارشناسی خبره و مجرب با تمرکز بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی (اقلام اساسی، انواع میوه و سبزیجات تازه، خشک و کنسانتره) آغاز نمود. بدین منظور، توجه به مزیتهای نسبی و پایدار کشور در تامین و عرضه محصولات کشاورزی و مواد غذایی و نیز بازارهای مطلوب با تقاضای پایدار و مستمر در مقایسه با سایر تامین‌کنندگان بین‌المللی، به عنوان راهبرد اصلی این شرکت مد نظر قرار گرفته است. شرکت برنا به منظور دسترسی به بازارهای بین‌المللی و حضور فعال در کانونهای تقاضا، شبکه اجرایی خود را در طول سالهای گذشته در کشورهای مختلفی توسعه و استقرار بخشیده و فعالیتهای تجاری متنوعی را در حوزه صادرات و واردات در سرتاسر دنیا از طریق دفاتر و شرکای تجاری خود به مرحله اجرا درآورده است. ظرفیتی که  علاوه بر ایجاد قابلیتهای تجارت بین‌‌الملل، توان شرکت را برای عرضه خدمات صادرات به متقاضیان ورود و فعالیت در این عرصه فراهم آورده است. این شرکت در صدد است تا با انطباقپذیری حداکثری با استانداردهای پیشرفته جهانی در عرضه محصولات و خدمات، شبکه گسترده و پایداری از زنجیره‌های تامین در ایران و سراسر جهان شکل داده و مدیریت نماید و زمینه های تجارت موفق بین المللی در حوزه صنایع غذایی را فراهم نماید.

فعالیت های اصلی شرکت 

اصلی‌ترین محور فعالیت شرکت، تجارت بین‌الملل با تمرکز بر صادرات و ارائه خدمات صادارتی در حوزه محصولات کشاورزی و مواد غذایی است. بر این اساس، فعالیت‌های کلیدی ذیل جهت پیش‌برد هر چه مطلوب‌تر این حوزه مورد توجه می باشد:

 تامین انواع محصولات کشاورزی و مواد غذایی

 صادرات انواع محصولات کشاورزی و مواد غذایی

 ارائه خدمات کارگزاری صادرات

 ارائه خدمات کارگزاری و مشاوره سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی در ایران

3. عقد قراداد خرید و صادرات کیوی با مشارکت شرکت گسترش تجارت برنا

با توجه به اینکه شرکت گسترش تجارت برنا در زمینه های مختلف از جمله صادرات انواع تره بار تجارب زیادی دارد ، به همین منظور شرکت کشاورز با  درنظر گرفتن تمهیدات لازم قراردادی با این شرکت در خصوص صادرات میوه و تره بار از جمله صادرات کیوی منعقد کرده است که درحال حاظر میوه کیوی تهیه شده و در سردخانه می باشد تا درزمان مناسب به کشور روسیه صادر شود.

(مقداری از فعالیت های انجام شده در این خصوص)

انتخاب باغات مناسب جهت خرید محصول 

جمع آوری محصول

بارگیری و ارسال به سرد خانه

نگهداری در سرد خانه

k